Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Likvidace zápachů | Střecha, okapy, kanalizace, odvodnění, instalaterský materiál, nádrže, čerpadla, ČOV, bakterie, LED dlažba.

Váš partner pro dům.
 
Registrace
 
 
 

Na úvod » Bakterie a enzymy na likvidaci organického odpadu » Likvidace zápachů

Vyhledávání
 
 
 

Likvidace zápachů

Majitelé malých domácích zvířat, zejména hlodavců, často řeší problémy spojené s přirozeným zápachem těchto zvířat. 

Subio Eko s.r.o. pro tyto případy prodává BIOLikvidátor zápachu z křečků a morčat. 

Obsahuje užitečné enzymy, které rozkládají přirozenou cestou nepříjemné pachy z exkrementů zvířat a nesežrané potravy.  Jsou ekologické a neškodí žvířátkům.
 
V domácnostech, ve kterých se chovají kočky nebo jiná zvířata, využívající zvířecí toalety s absorbčním materiálem, často dochází ke vzniku nepříjemných pachů z těchto toalet, pokud nejsou pravidelně čištěny a jejich obsah vyměňován. 

V naší nabídce proto naleznete Likvidátor zápachu z kočičích toalet - směs užitečných enzymů, které výrazně pomáhají ke snížení zápachu a k rozkladu látek, které pachy způsobují. Ocení je každý, jehož zvířátko zvířecí toaletu využívá.
 
Častým problémem je samotný výskyt těchto zvířat a vznik pachů v domácnosti. K těmto účelům prodáváme náš BIO přípravek Stop zápachu .
 
 
 
60 Kč
 
s DPH
Prodejna ...
ks
 
90 Kč
 
s DPH
Prodejna ...
ks
 
90 Kč
 
s DPH
Skladem v...
ks
 
140 Kč
 
s DPH
ks
 
210 Kč
 
s DPH
Prodejna ...
ks
 
 
Výsledky 1 - 5 z 5 [Celkem stránek: 1]