Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Šachty kanalizační a dešťové vpusti | Střecha, okapy, kanalizace, odvodnění, instalaterský materiál, nádrže, čerpadla, ČOV, bakterie, LED dlažba.

Váš partner pro dům.
 
Registrace
 
 
 

Na úvod » KANALIZAČNÍ POTRUBÍ - KG (podzemní) » Šachty kanalizační a dešťové vpusti

Vyhledávání
 
 
 

Šachty kanalizační a dešťové vpusti

Plastové kanalizační šachty mají ideální vlastnosti zaručující maximální bezpečnost a dlouhou životnost v provozních podmínkách. Jsou odolné proti proražení, mrazu a agresivním látkám. Jsou určeny především pro umístění na domovních přípojkách v zelených nezpevněných plochách jako kontrolní a čistící šachty pro splaškovou nebo dešťovou kanalizaci. Výhodou je větší stabilita, zaručená těsnost a snažší instalace teleskopického nástavce s poklopem. Konstrukce šachty je složena z několika komponentů, které se na sebe vzájemně nasadí. Díky vlastnostem použitého materiálu je dosaženo velmi dobrého samočisticího efektu s minimálními nároky na údržbu. Kamerová inspekce a čištění všech šachet je snadno proveditelné při využívání moderních servisních zařízení. Velikost šachtového dna je dimenzována tak, aby spuštění běžné kamery šachtou do kanalizace nebylo problematické.

Kanalizační šachty

 
 
 
 
64 Kč
58 Kč
 
s DPH
Prodejna ...
ks
 
179 Kč
 
s DPH
Prodejna ...
ks
 
249 Kč
199 Kč
 
s DPH
Prodejna ...
novinka
ks
 
588 Kč
529 Kč
 
s DPH
Do druhéh...
ks
 
713 Kč
641 Kč
 
s DPH
Do druhéh...
ks
 
713 Kč
641 Kč
 
s DPH
ks
 
898 Kč
808 Kč
 
s DPH
Do druhéh...
ks
 
937 Kč
843 Kč
 
s DPH
Do druhéh...
ks
 
 
Výsledky 1 - 12 z 52 [Celkem stránek: 5]